Aşık olduğum şehir..

Aşık olduğum şehir..

23 Aralık 2013 Pazartesi

KRISTIN HANNAH - ATEŞBÖCEĞİNİN ŞARKISI
   Merhabalar ....

        Bu kitabı diğer kitabın devamı olduğu için  ilk önce ATEŞBÖCEĞİ YOLU 'nu okumanızı tavsiye ederim. Yoksa gerçekten anlaşılamayabilir.         İlk başlarda sıkıldım. Aynı olayı farklı açılardan farklı kişilerde nasıl etki bıraktığını anlatmak istemiş ama işin özü beni bu anlatım pek sarmadı. Ama  sonlarına doğru gözyaşlarımı tutamadım . Gülümseme ile karışık dolu dolu gözlerle bitirdim. Ve sonuna kadar git Pınar prensibimden yana pişman olmadım. Sıkılsamda bitirmek için zorlarım.

     

Ateşböceğinin unutulmaz hikâyesi devam ediyor...

Uzun zaman önce, hayatımın en kötü gecesinde Ateşböceği Yolu denen kapkaranlık bir sokakta yapayalnız yürürken ruhuma dokunan biriyle karşılaştım.

O gün bizim başlangıcımızdı. Aradan otuz yıl geçti... Tully ve Kate. Sen ve ben dünyaya karşı. Seninle sonsuza dek dost kalacağız.

Ama her hikâyenin bir sonu vardır, değil mi? Bir şekilde yola devam etmen gerekir.

Geçmişi yaralarla dolu Tully...
Fedakârlığıyla etrafına ışık saçan Kate...
Onların dostluğunu ölüm bile bozamaz.


Kendime bir kural koydum kitaplar konusunda :)  Haftada bir kitap bitirmek istiyorum inşallah. Sizde benim gibi plan yapıp kural koyar mısınız ?

       Bu arada söylemem gerek !!! üzülerek :( önceki postumun yorumlarını yanlışlıkla sildiğimi nasıl geri getirebilirim bulamadığımı çok özürlerimi iletirim. Çok dikkat ederdim ama oldu :(.

     Keyifli okumalar..

2 yorum:

Yorumlarınız değerlidir ..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...