Aşık olduğum şehir..

Aşık olduğum şehir..

8 Mayıs 2013 Çarşamba

SONUNDA DİKTİM :)          Aslında bir kaç hafta oldu dikeli hemen anında post yapamıyorum o alışkanlığı edinemedim bir türlü :)  Çok çok istediğim etek pantolonu sonunda yaptım. Kısmet kot kumaşa. Çünkü sürekli kot giyen biriyim :)

        Eski etek pantolonumun parçalarını dikkatlice arka ve ön olarak kestim. Sonra kumaşıma kalıp gibi kullanıp ölçüme göre ( azcıcık 38 bedendim 40 oldum da !!!) genişlettim. Diyeceksiniz ki Pınar hani fotolar e yaparken aklıma gelmedi. Haklısınız ne deseniz :)      Sonuç bu oldu canlarım hatta sınava giderken bir oturumda giydim. Çok rahat ettim :) Tembelliğimden ütülemeden çektim giyerken ütülerim diye:) Kusuruma bakmayın emi :)


        Şimdi Haziran sınavlarına çalışma zamanı.. Ne olcak sonum bilmiyorum :) Şöyle relaxxx rahat bir insan olamadım hiç hayatımda :) KPSS ye demi girsem ne yapsam maksat stres olcak bir şeyler olsun :) Allahıma hamd olsun. Bütün dertlerimiz bunlar olsun. Herkese kocaman sevgiler ...6 yorum:

 1. Ellerine sağlık, güle güle kullan.
  İmrendim, ben de yapabilir miyim acaba? Teori var pratik yok cinsindenim ben:)
  Sınavlaınrda başarılar, sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Bendede hiç teori yok inanın ya google ya bloglar ya dergi işte kese dike öğrenmeye çalışıyorum. Denemekle hiçbirşey kaybetmeyiz değil mi? sevgiler...

   Sil
 2. Ellerinize sağlık, çok rahat ettirecek bir modele benziyor. Güle güle giyilsin.

  YanıtlaSil
 3. ellerine sağlık rahat bir model ve rahat olan giyim daima tercihim.giysilerini kendi dikenlere imreniyorum ama dikişten anlamıyorum en kısa zamanda kursa gitmeyi planlasam da vakit olmuyor ...o sevimli patili de ne tatlı öyle...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Benim için çok kullanışlı bir parça giyimi çok rahat. Bende yeni yeni dikiyor o keyife varıyorum gerçekten kendi diktiğini giymek çok güzel. AYrıca kursa gitmedim ben makinayı alın gerisi geliyor kendiliğinden :) Patilim evimizin yeni üyesi :) bir tanem benim :)

   Sil

Yorumlarınız değerlidir ..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...