Aşık olduğum şehir..

Aşık olduğum şehir..

7 Mayıs 2013 Salı

HER EVE BİR KEDİ :)


         Bir canlı bir kedi size neler neler öğretiyor bir bilseniz.. :) Süper bir inat bir yerlere çıkacaksa ne yaparsan yap çıkar bir şeyler yiyecekse ne yaparsan yap yer. Böyle bir ısrar. O derece bir merak ne getirirsen koklar kim gelirse koklar duvarları yerleri koltukları kapıları aklınıza gelen heryeri herşeyi :)

         Uykusu geldi ise muhakkak gelir kucağınıza yerleşir yüzünüze bakar kendini bir türlü sevdirir okşatır uyur :) Uyanınca da böyle yerlerde yuvarlanmalar patisiyle yüzünüzü sevmeler şımarmalar :) . Acıkınca acı acı miyavlayıp mama kabımı ver demeler :)

        O bir neşe bir ses bir can bir hayat evde .. İyi ki almışım oğlumu iyiki ...
           Bu oğlumun annesi ve kardeşleri . Beyazlı olan süt kardeş onu yolda buldum getirdim annesi seve seve kabul etti büyüttü . Bahçemizde hanımların oturduğu koltukta onlar yokken keyif yapıyorlar :)

Şalımın üstünde uyuyor sürekli ve onu uyurken bile seviyorum ...Sınavlar bitti .. Darısı Haziran sınavlarına idare ederdi. Herkese mutlu haftalar...
     

10 yorum:

 1. Sınavlarını merak etmiştim, yazmışsın sonunda ;)
  İlginçtir, onca tembelliğe rağmen benimki de çok fena değildi sanki ;) Bir kez de sonuçlar açıklanınca konuşalım pınarcım e mi :)
  Kediler konusunda haklısın ve aferin sana :) Takdir ve tebrik ediyorum seni :)
  Kedilerin iyileştirici gücünü de unutmamalı, can yoldaşı onlar bize, onlar ve aslında diğer bütün hayvanlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sonuçlar açıklanınca ben kaçacağım bu diyarlardan :) Sınavda bana sorarsan hepsi doğru zaten :) Çok teşekkür ederim. Geç bile kalmışım diyorum kedim için :)En çok sorumluluğu korkutuyordu beni göze aldım. SAğlıkla bakabilirim inşallah.

   Sil
 2. son fotoya bayıldım. benimde kocaman bi tekirim var. kedilerden öğreneceğimiz çok şey var gerçekten de.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet daha ne oldu bir ay eve geleli inanın evde benden başka isteyen yoktu şimdi bakım sırası bana gelmiyor :) Annem sadece çiçekleri için biraz savaş veriyor yaramazla :)

   Sil
 3. Ohh gözün aydın sınavlar bitmiş:)Kediciklerin çok tatlı,aynı bebek gibiler desene:)Süt kardeşe bayıldım:)Çok öpüyorum seni kedilerini:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ohh Tubacım asıl dert finallerde onada bir ay bile yok :) Yani bebek bakmadım ama gece kalkar sütümü ısıt diye yemez soğuk, gelir illa yanında kıvrılıp uyuycam der. Aynı gibi desene :) Bende çok öptüm canım Egeyi seni..

   Sil
 4. Merhabalar ,
  Çok şekerler ...
  Güzel bir blog keşfetmişim takipdeyim...Sevgiler...
  chfashiontrend.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar , çok teşekkür ederiz hepimiz :) Hoşgeldiniz.

   Sil
 5. Geliyor geliyor finaller gelior :(
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sormayın elim derse de gitmiyor... hiç gitmiyor .. Sevgiler...

   Sil

Yorumlarınız değerlidir ..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...