Aşık olduğum şehir..

Aşık olduğum şehir..

16 Mart 2013 Cumartesi

AŞK' ı özlediyseniz ..           Evet Aşk'ı özlediyseniz ve bu aralar müthiş derecede mucizlere inanmak istiyorum diyorsanız. Mutlaka okumalısınız.Arka kapak ;

Shirley, Goodness ve Mercy, meleklerin işlerinin asla bitmeyeceğini bilirler; hele yılın en güzel dönemi olan Noel’de. Yardımcı melekleri Will’i de kanatlarının altına alırlar ve New York’ta Times Meydanı’ndaki eğlenceleri izlemek için yola koyulurlar. Will, gece yarısı kalabalığın arasında tek başlarına duran iki yabancıyı fark ettiğinde, bunun yardım eli uzatmak için en uygun zaman olduğuna karar verir.

Lucie Ferrara ve Aren Fairchild, yılbaşı gecesi Times Meydanı’nda kazara olmuş gibi görünen çarpışmalarının ardından tanışırlar. Birbirlerinden hemen hoşlanırlar ve pek çok ortak yönlerinin olduğunu fark ederler. Ama kaderin cilvesi onları bir araya gelmeleri kadar hızlı bir şekilde ayırır. Lucie ve Aren’in birbirleriyle iletişime geçmeleri mümkün görünmemektedir artık.
Tabii eğer bir mucize gerçekleşmezse…


Ben mi ben ders çalışmaya çalışıyorum. Ara ara dinlenmek içinse kitap okuyorum.

Herkese keyifli hafta sonları diliyorum. İstanbul bol yağmurlu bol rüzgarlı karanlık.. Artık yaz gelsin istiyorum :(

6 yorum:

 1. Sanki buna benzer bir film izlemiştim.Bu yazarı çok sevdim.Mucizeler Dükkanını okudum sadece ama içimi ısıtmıştı.Allah zihin açıklığı versin canım,kitap okuyarak iyi yapıyorsun,biraz kafan dağılır,enerji toplarsın:)Öptüm:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bütün seriyi tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla canım. Çok teşekkür ederim canım. Alabildiğim kitaplarımla başladım çok kalabalık kitaplar eksik sorma :(

   Sil
 2. uzun süredir Debbie Macomber okumuyordum. Seviyorum yazarın kitaplarını...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende peş peşe alıp takip etmeyi seviyorum kitaplarını ama kaçırdım bu ara şimdi arayı kapatmaya çalışıyorum :)

   Sil
 3. BU KİTABI OKUMAMIŞTIM
  TAVSİYEN İÇİN TEŞEKKÜRLER
  HAYIRLI AKŞAMLAR

  YanıtlaSil

Yorumlarınız değerlidir ..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...